Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Informacje o śwince morskiej
Information
~>4899<~


Strona Główna
Ksiega Gosci
Księga Gości
~>0<~
Dodaj do Księgi


Profil
Blog o naszych pupilach


Jesli chcesz Dodaj do Ulubionych


UlubieniLinkiArchiwum
2017
Lipiec
Luty
2016
Styczeń
2015
Grudzień
Informacje o śwince morskiej

Popularne zwierzątko domowe Jeśli pochylimy się nad zagadnieniem, które zwierzęta domowe są w dobie naszych czasów najpopularniejsze, z pewnością wpadną nam do głowy między innymi gryzonie. W tym względzie interesującym przykładem jest świnka morska, która jest zwierzątkiem o znacznych gabarytach – zwłaszcza, jeśli weźmiemy pod uwagę gryzonie.

Co za tym idzie, klatka doskonała dla świnek morskich musi być naprawdę dużych rozmiarów, bo w innym razie zwierzątko nie będzie się dobrze w niej czuło. Samo przebywanie w zamkniętej przestrzeni to naprawdę za mało, aby w zadowalający sposób zaopiekować się opisywanym pupilem. Niezwykle istotne jest, aby regularnie wypuszczać świnkę na dłuższe spacery po naszym mieszkaniu. Oczywiście należy te wyprawy nadzorować, aby naszemu zwierzaczkowi nie przytrafiło się nic złego. Doskonałym pomysłem może okazać się zakup kojca, który wyznaczy dla świnki bezpieczną przestrzeń do swobodnego poruszania się. Trzeba także pamiętać o właściwej diecie przywołanego gryzonia. Koniecznie należy do niej wprowadzić owoce oraz warzywa, za którymi przepada większość gryzoni.


Głosuj (0)

ternos234 17:04:02 23/02/2017 [Powrót] Komentuj